شرایط بازگشت کالای ویچبا:

تا ۷ روز از زمان تحویل بسته امکان بازگشت کالا با توجه به شرایط زیر وجود دارد.

جهت بازگشت کالا با تیم پشتیبانی ویچبا تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی نمایند و فرآیند بازگشت کالا آغاز شود.

مواردی مانند مدل، گارانتی، مشخصات، سایز و رنگ کالا که بدون باز کردن کالا قابل تشخیص می باشد باید در هنگام تحویل گرفتن کالا و قبل از باز کردن بسته مورد بررسی قرار گیرد و در صورت مغایرت حداکثر ظرف ۲۴ ساعت با بخش خدمات مشتریان تماس بگیرید.

در صورتی که پس از باز کردن بسته مشخص گردید کالا دارای معایبی مانند شکستگی، خراشیدگی و هر مشکلی که بدون روشن کردن و استفاده از دستگاه قابل تشخیص می باشد خریدار موظف است حداکثر طی ۲۴ ساعت مراتب را به بخش خدمات مشتریان اطلاع دهد.

در صورتی که کالای خریداری شده دارای مشکل فنی باشد باید حداکثر ظرف ۷ روز از  زمان تحویل کالا با بخش خدمات مشتریان تماس بگیرید.

پس از هماهنگی تلفنی و تایید کارشناسان ما مبنی بر بازگرداندن کالا لازم است تا کالای مربوطه به همراه فاکتور فروش و قبض پستی مهردار به آدرس فروشگاه ما ارسال گردد.

در صورت وجود مغایرت مشخصات کالا با سفارش شما کالا تعویض شده و اگر کالا موجود نباشد وجه کالا به حساب مشتری واریز می‌شود.

در صورت وجود خرابی ذاتی، کالای معیوب با کالای سالم جایگزین شده و برای خریدار ارسال می‌گردد.

در صورتی که خرابی ناشی از استفاده نادرست مشتری باشد، مورد تایید ما نبوده و همان کالا مجددا برای مشتری ارسال می گردد و کلیه هزینه‌های حمل و نقل بر عهده مشتری می‌باشد.

در صورت وجود مشکلات جزئی و ایرادات نرم‌افزاری کالای شما به گارانتی ارسال می‌گردد تا پس از رفع مشکل به شما عودت داده شود. توجه داشته باشید که پس از گذشت ۷ روز مشکلات کالا را باید مستقیما از طریق شرکت گارانتی کننده پگیری نمایید.

شرایط پرداخت هزینه حمل و نقل بازگشت کالا:

اگر اشتباه از جانب ما باشد هزینه بازگشت کالا به حساب مشتری واریز می‌شود و ارسال مجدد کالا رایگان می‌باشد.

جهت دریافت هزینه پست لازم است تا هنگام عودت کالا قبض پستی با مهر شرکت پست همراه کالا ارسال شود.

در صورت انصراف از خرید یا تایید نشدن ایراد توسط کارشناسان خدمات مشتریان، هزینه بازگشت کالا و ارسال مجدد آن برعهده مشتری می‌باشد.

شرایط ارسال:

چقدر طول می کشد تا کالا را دریافت کنم؟

بسته به نوع کالای انتخابی و نحوه ارسال زمان تحویل بسته شما بین ۱ تا ۴ روز به طول می انجامد. پست پیشتاز بین ۴۸ تا ۷۲ ساعت و پست سفارشی بین ۳ تا ۵ روز زمان میبرد.

هزینه ارسال بسته چقدر است؟

سفارشات بالای ۵۰ هزارتومان برای شهر گنبدکاووس رایگان می‌باشد.

سفارشات بالای ۱۰۰ هزارتومان برای شهر گرگان رایگان می‌باشد.